Damarbetsbord 1700-tal
2014-12-09
282792
| Klubbat belopp | 13 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DAMARBETSBORD, rokoko, vitmålat samt bronserat, låda i sargen, höjd 72, 68x44 cm
Slitage, kompletterade ben