Damarbetsbord 1700-tal

Damarbetsbord 1700-tal
Damarbetsbord 1700-tal
Damarbetsbord 1700-tal
Damarbetsbord 1700-tal
Damarbetsbord 1700-tal
Damarbetsbord 1700-tal
Damarbetsbord 1700-tal
Damarbetsbord 1700-tal

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAMARBETSBORD, rokoko, vitmålat samt bronserat, låda i sargen, höjd 72, 68x44 cm

Slitage, kompletterade ben

282792

2014-12-09