Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 2 delat, barock, med lådunderdel, sannolikt Tyskland, ek med intarsia, beslag i mässing, 170, 94x44 cm

Nyckel saknas, renoverad, slitage och skador

282797

2014-12-09