Gustaf Undén väggpendyl
Klubbat för:
7 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
VÄGGPENDYL, sengustaviansk, stockholmsarbete, urtavla signerad Gustaf Undén, Stockholm (f 1778, d 1829), förgylld, höjd 64 cm, nyckel och pendel finns
Kuntoraportti
Slitage
282801
Päivämäärä:
2014-12-09