Gustaf Undén väggpendyl

Gustaf Undén väggpendyl
Gustaf Undén väggpendyl
Gustaf Undén väggpendyl
Gustaf Undén väggpendyl

Klubbat för:

7 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

VÄGGPENDYL, sengustaviansk, stockholmsarbete, urtavla signerad Gustaf Undén, Stockholm (f 1778, d 1829), förgylld, höjd 64 cm, nyckel och pendel finns

Kuntoraportti

Slitage

282801

Päivämäärä:

2014-12-09