Jaeger-LeCoultre bordsur

Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAEGER-Le-COLUTRE, bordsur, 1970-tal, 8 dagars gångreserv, fodral i mässing samt plexiglas, höjd 20 cm, inkl. originaletui

Glas med krackeleringar

282805

2014-12-09