Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAEGER-Le-COLUTRE, bordsur, 1970-tal, 8 dagars gångreserv, fodral i mässing samt plexiglas, höjd 20 cm, inkl. originaletui
Glas med krackeleringar
282805
2014-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här