Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
FIGURIN / LJUSSTAKE, gips, Hjördis Nilsson, i form av en ängel med vingar och plats för ljus i håret, signerad och daterad Hjördis N Tm 1931, höjd ca 40 cm
Svärta efter ljus
282818
2014-12-09