Skulptur i gips Hjördis Nilsson

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

FIGURIN / LJUSSTAKE, gips, Hjördis Nilsson, i form av en ängel med vingar och plats för ljus i håret, signerad och daterad Hjördis N Tm 1931, höjd ca 40 cm

Svärta efter ljus

282818

2014-12-09