Kaffeservis Rosenthal Maria

Kaffeservis Rosenthal Maria
Kaffeservis Rosenthal Maria
Kaffeservis Rosenthal Maria
Kaffeservis Rosenthal Maria
Kaffeservis Rosenthal Maria
Kaffeservis Rosenthal Maria

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVIS, 42 dlr., porslin, Rosenthal, "Maria", dekor av blommor, bestående av: kaffekanna, mjölkkanna, gräddkanna, sockerskål med lock, 16 kaffekoppar med fat, 2 extra kaffefat medföljer, 12 mindre assietter, 12 assietter

Mindre nagg förekommer, slitage

282824

2014-12-09