Kaffeservis Rosenthal Maria
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVIS, 42 dlr., porslin, Rosenthal, "Maria", dekor av blommor, bestående av: kaffekanna, mjölkkanna, gräddkanna, sockerskål med lock, 16 kaffekoppar med fat, 2 extra kaffefat medföljer, 12 mindre assietter, 12 assietter
Mindre nagg förekommer, slitage
282824
2014-12-09