Byrå 1950-tal

Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1950-tal, Svenska Möbelindustriförbundet, fanerad i mahogny, 4 lådor, den översta med inredning i form av två fack, beslag i mässing, höjd 98, 65x37 cm

Obetydligt bruksslitage

282870

2014-12-10