Skåp gustaviansk stil
2014-12-10
282893
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP, 1900-talets mitt, bemålat, gustaviansk stil, förgyllda beslag, höjd ca 180, 104x44 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Smärre ytskador, bruksslitage.