Silverbägare

Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, 12 st., silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1947, förgyllda insidor, cylindriska med utsvängd mynning, höjd 4,5 cm, total vikt ca 348 g

Smärre bruksslitage

282895

2014-12-12