Konsolbord gustavianskt

Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KONSOLBORD, gustaviansk stil, bemålat, genombruten sarg, 1800-talets slut, höjd 75 cm, bredd 106 cm, djup 45 cm

Bruksslitage

282903

2014-12-10