Servis Kent
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GLASSERVIS, 32 dlr, modell "Kent", Kosta, 1900-talets första hälft, skärslipad rutdekor samt fasettslipning, bestående av: 9 vinglas, 6 grogg, 12 selter, 5 dessertvin, 4 delar (3 dessert och 1 vin) med nagg medföljer
Bruksslitage
282916
2014-12-09