Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BERGH, Edvard (1828-1880): Kvarn vid vattendrag, signerad och daterad Edward Bergh, otydligt daterad, olja på duk, 60x76 cm
Krackelyr
282922
2014-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här