Byrå i Louis qinze-stil
2014-12-10
282962
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, Louis quinze-stil, med metallbeslag, höjd 106, 66x34 cm, nyckel finns
Bruksslitage