Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, Louis quinze-stil, med metallbeslag, höjd 106, 66x34 cm, nyckel finns
Bruksslitage
282962
2014-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här