Aly Ben Salem akvarell

Aly Ben Salem akvarell
Aly Ben Salem akvarell
Aly Ben Salem akvarell
Aly Ben Salem akvarell

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALEM, Aly Ben (1910-2001): Kvinnoansikten, signerad Ali Ben Salem, akvarell, ca 37x56 cm

282985

2014-12-10