Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVERINGSVAGN, Josef Frank för Svenskt Tenn, 1950/60-tal, mahogny, med låda i sargen, höjd 66, 80x90 cm
Ytskador, slitna hjul
282996
2014-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här