Stafford figuriner

Stafford figuriner
Stafford figuriner
Stafford figuriner
Stafford figuriner
Stafford figuriner
Stafford figuriner
Stafford figuriner
Stafford figuriner
Stafford figuriner
Stafford figuriner
Stafford figuriner
Stafford figuriner

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 4 st, porslin, Staffordshire, 18/1900-tal, varierande höjd ca 18-23 cm

Slitage, färgbortfall, krackeleringar

283009

2014-12-10