Guy Rousille

Guy Rousille
Guy Rousille
Guy Rousille
Guy Rousille

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROUSSILLE Guy (född 1944): "Kermesse", signerad och daterad a tergo, blandteknik på duk, 60x50 cm

Ytskada

283017

2014-12-10