Blommbord 1 par

Blommbord 1 par
Blommbord 1 par
Blommbord 1 par
Blommbord 1 par

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BLOMBORD, 1 par, 1900-talets aandra hälft, gulmetall och svart påt, höjd 65, 70x19 cm.

Bruksslitage

283019

2014-12-10