Olle Skagerfors, Mona

Olle Skagerfors, Mona
Olle Skagerfors, Mona
Olle Skagerfors, Mona
Olle Skagerfors, Mona

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKAGERFORS, Olle (1920-1997): Mona, signerad OS, blyerts på papper, 41,5x33 cm.
PROVENIENS:
Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, våren 2003, katalognr 827

283027

2014-12-09