Nattduksbord 1 par
2014-12-10
283030
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, mahogny med bewslag i mässing, höjd 63, 40x65 cm
Bruksslitage