Kjell Löwenadler

Kjell Löwenadler
Kjell Löwenadler
Kjell Löwenadler
Kjell Löwenadler

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LÖWENADLER, Kjell (1905-1993): Landskap, signerad och daterad Löwenadler 1943 gouache, 32x40 cm

283038

2014-12-10