Astrid Sylwan etsning
2014-12-10
283043
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SYLWAN, Astrid (född 1970): "Night and day I", signerad och numrerad 2/70, färgetsning, 25x25 cm