Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JONSSON, Lars (född 1952): Spegling V, signerad Lars Jonsson, 335/375 färglitografi, 60x42 cm

283051

2014-12-10