Annika Svenbro färgetsning

Annika Svenbro färgetsning
Annika Svenbro färgetsning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNIKA SVENBRO (född 1946): Två figurer II, signerad Annika Svenbro -83, 29/75, färgetsning, 40x50 cm, bladstorlek 55x62 cm

283053

2015-03-09