Matbord och 4 stolar gustaviansk stil
2014-12-10
283060
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, gråmålad, bestående av matbord höjd 73, diameter 106 cm, 2 iläggsskivor à 40 cm vardera, 4 stolar
Skador och slitage