Matbord och 4 stolar gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, gråmålad, bestående av matbord höjd 73, diameter 106 cm, 2 iläggsskivor à 40 cm vardera, 4 stolar

Skador och slitage

283060

2014-12-10