Axel Olson litografi
2014-12-10
283083
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): "Den sista plogen", signerad Axel Olson, 41/260, färglitografi, 43x36 cm