Axel Olson litografi

Axel Olson litografi
Axel Olson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): "Den sista plogen", signerad Axel Olson, 41/260, färglitografi, 43x36 cm

283083

2014-12-10