Christo färgoffsetlitografi med collage

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

CHRISTO (född 1935): Orange Store Front Project, färgoffsetlitografi med collage, 1991, signerad och numrerad Christo 44/100, 68x80 cm

283084

2014-12-11