Harald Sallberg landskap med ko
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SALLBERG, Harald (1895-1963): Landskap med ko, signerad och daterad Harald sallberg 41, tusch, ca 28x38 cm
Kuntoraportti
283101
Päivämäärä:
2014-12-10