Harald Sallberg landskap med ko

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SALLBERG, Harald (1895-1963): Landskap med ko, signerad och daterad Harald sallberg 41, tusch, ca 28x38 cm

Kuntoraportti

283101

Päivämäärä:

2014-12-10