Toiletteutensilier

Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOILETTEUTENSILIER, 3 dlr, silver, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bestående av: hårborste, klädborste, spegel med fasettslipat glas, längd ca 18-25,5 cm

Monogramgravyr, slitage

283108

2014-12-10