Toiletteutensilier
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TOILETTEUTENSILIER, 3 dlr, silver, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bestående av: hårborste, klädborste, spegel med fasettslipat glas, längd ca 18-25,5 cm
Monogramgravyr, slitage
283108
2014-12-10