Skål samt fat Stig Lindberg

Skål samt fat Stig Lindberg
Skål samt fat Stig Lindberg
Skål samt fat Stig Lindberg
Skål samt fat Stig Lindberg
Skål samt fat Stig Lindberg
Skål samt fat Stig Lindberg
Skål samt fat Stig Lindberg
Skål samt fat Stig Lindberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL med lock, fajans, FAT, "Karneval", Stig Lindberg, Gustavsberg, skålens höjd 19, fatet 30x20 cm

Fatet med nagg/skador

283118

2014-12-10