Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VASER, 2 st, keramik, Gunnar Wennerberg, Gustafsberg, signerade Gunnar Wennerberg 1903 resp 1908, höjd 10-15 cm
Glasyrnagg samt krackeleringar
283130
2014-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här