Gunnar Wennerberg vaser

Gunnar Wennerberg vaser
Gunnar Wennerberg vaser
Gunnar Wennerberg vaser
Gunnar Wennerberg vaser
Gunnar Wennerberg vaser
Gunnar Wennerberg vaser
Gunnar Wennerberg vaser
Gunnar Wennerberg vaser
Gunnar Wennerberg vaser
Gunnar Wennerberg vaser

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 2 st, keramik, Gunnar Wennerberg, Gustafsberg, signerade Gunnar Wennerberg 1903 resp 1908, höjd 10-15 cm

Glasyrnagg samt krackeleringar

283130

2014-12-10