Rokokoskåp
Klubbat för:
11 000 SEK
15 000 SEK
SKÅP, rokoko, fanérat i rot och olika träslag, inrett med hyllplan, tvådelat med krön, höjd 220, 163x60 cm
Dörr med torrsprickor, fanerskador, ett löst handtag medföljer, nycklar saknas(2 lådor låsta)
283136
2014-12-10