Rokokoskåp

Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp
Rokokoskåp

Klubbat för:

11 000 SEK

15 000 SEK

SKÅP, rokoko, fanérat i rot och olika träslag, inrett med hyllplan, tvådelat med krön, höjd 220, 163x60 cm

Dörr med torrsprickor, fanerskador, ett löst handtag medföljer, nycklar saknas(2 lådor låsta)

283136

2014-12-10