Topplanterna Göteborg

Topplanterna Göteborg
Topplanterna Göteborg
Topplanterna Göteborg
Topplanterna Göteborg
Topplanterna Göteborg
Topplanterna Göteborg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOPPLANTERNA med fotogeninsats, 1900-talets första hälft, koppar, skyltmärkt Jul Albrechtson & Co:s A-B, höjd ca 52 cm

Slitage

283162

2014-12-10