Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MODELLFLYGPLAN, Klemm 35 / SK 15, moterade Futaba servon, ritningsbyggd, längd 147, spännvid 208 cm, utan motor
Slitage och lagningar
283170
2014-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här