Uppsatsbyrå senbarock
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, med uppsats, senbarock, valnöt, intarsia dekor, utdragbar skiva, bronsförgyllda beslag, lätt svängda ben, höjd ca 97, 118x70 cm, nyckel finns
Slitage, skador, listdelar medföljer
283179
2014-12-10