Uppsatsbyrå senbarock

Uppsatsbyrå senbarock
Uppsatsbyrå senbarock
Uppsatsbyrå senbarock
Uppsatsbyrå senbarock
Uppsatsbyrå senbarock
Uppsatsbyrå senbarock
Uppsatsbyrå senbarock
Uppsatsbyrå senbarock
Uppsatsbyrå senbarock
Uppsatsbyrå senbarock
Uppsatsbyrå senbarock
Uppsatsbyrå senbarock
Uppsatsbyrå senbarock
Uppsatsbyrå senbarock

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, med uppsats, senbarock, valnöt, intarsia dekor, utdragbar skiva, bronsförgyllda beslag, lätt svängda ben, höjd ca 97, 118x70 cm, nyckel finns

Slitage, skador, listdelar medföljer

283179

2014-12-10