Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KOLONNSKÅP, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, svartmålade, invändigt med fäste för hyllplan, beslag i mässing, höjd 101, 39x39 cm
Slitage, saknar hyllplan
283192
2014-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här