Herrfickur med repetition

Herrfickur med repetition
Herrfickur med repetition
Herrfickur med repetition
Herrfickur med repetition
Herrfickur med repetition
Herrfickur med repetition
Herrfickur med repetition
Herrfickur med repetition

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

REPETERUR, herrfickur, 1800-talets första hälft, förgyllt verk, kvartsrepetition, spindelgång, skelleterad boett i silver, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, verket märkt Micheler Breguet A PARIS N 1134, diameter 55 mm, nyckel medföljer

Urtavla med skada, boett med slitage

283211

2014-12-14