Leo Korpela akvarell

Leo Korpela akvarell
Leo Korpela akvarell
Leo Korpela akvarell
Leo Korpela akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORPELA, Leo (Finland 1900-tal): Sannolikt motiv från Helsingfors, akvarell, signerad, 32x40 cm

283228

2014-12-11