Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHÄF, Henry (18/1900-tal): Interiör med barn vid öppen spis, signerad och daterad H Schäf 1921, pastell, ca 100x68 cm
Skadad plastglas
283292
2014-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här