Henry Schäf pastell

Henry Schäf pastell
Henry Schäf pastell
Henry Schäf pastell
Henry Schäf pastell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHÄF, Henry (18/1900-tal): Interiör med barn vid öppen spis, signerad och daterad H Schäf 1921, pastell, ca 100x68 cm

Skadad plastglas

283292

2014-12-12