Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, SKÅL, Acoma, bemålad keramik, 1 signerad Acoma.N.M. S Garcia, höjd ca 7-11cm,
PROVENIENS: Christina Stenius samling
283321
2014-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här