Vas skål Acoma
2014-12-11
283321
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, SKÅL, Acoma, bemålad keramik, 1 signerad Acoma.N.M. S Garcia, höjd ca 7-11cm,
PROVENIENS: Christina Stenius samling