Vas skål Acoma

Vas skål Acoma
Vas skål Acoma
Vas skål Acoma
Vas skål Acoma
Vas skål Acoma
Vas skål Acoma

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, SKÅL, Acoma, bemålad keramik, 1 signerad Acoma.N.M. S Garcia, höjd ca 7-11cm,
PROVENIENS: Christina Stenius samling

283321

2014-12-11