Max Book, Belgian

Max Book, Belgian
Max Book, Belgian
Max Book, Belgian
Max Book, Belgian

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MAX BOOK (född 1953): Belgian, signerad och daterad på baksidan MM Book 1990, olja och collage på duk, 34x53,5 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

283325

2015-03-09