Maria Friberg, Embedded II
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MARIA FRIBERG (född 1966): Embedded II, signerad på baksidan Maria Friberg, edition 3/10, videostill: C-print, silikonmonterat på glas, 37x60 cm
Utförd 2006
PROVENIENS: Galleri Charlotte Lund, Stockholm
283326
2015-03-09