Maria Friberg, Embedded II

Maria Friberg, Embedded II
Maria Friberg, Embedded II
Maria Friberg, Embedded II
Maria Friberg, Embedded II

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MARIA FRIBERG (född 1966): Embedded II, signerad på baksidan Maria Friberg, edition 3/10, videostill: C-print, silikonmonterat på glas, 37x60 cm
Utförd 2006
PROVENIENS: Galleri Charlotte Lund, Stockholm

283326

2015-03-09