Adolph von Menzel gravyr

Adolph von Menzel gravyr
Adolph von Menzel gravyr
Adolph von Menzel gravyr
Adolph von Menzel gravyr

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MENZEL, Adolph von (Adolf Friedrich Erdmann-Menzel) (1815-1905): Figurstudie av människor i stormvind, signerad och daterad i plåten A Menzel 1843, torrnål, ca 9x20 cm

Gulnader, retusch

283330

2014-12-11