Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MENZEL, Adolph von (Adolf Friedrich Erdmann-Menzel) (1815-1905): Figurstudie av människor i stormvind, signerad och daterad i plåten A Menzel 1843, torrnål, ca 9x20 cm
Gulnader, retusch
283330
2014-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här