Bokbindare i skinn
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LÄDERSNITTSBAND, sekelskiftet 18/1900, utskuren dekor av nyponrosor, sköld med monogram SS, text "Brief & Schicke" samt delvis förgylld,
Kuntoraportti
Slitage
283361
Päivämäärä:
2014-12-11