Benno Artzt oljemålning

Benno Artzt oljemålning
Benno Artzt oljemålning
Benno Artzt oljemålning
Benno Artzt oljemålning
Benno Artzt oljemålning
Benno Artzt oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ARZT, Benno (född 1941): Komposition med fågel, signerad Benno Artzt och daterad 013, olja på duk, 100x121 cm

Zustandsbeschreibung

283370

2014-12-22