Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ARZT, Benno (född 1941): Komposition med fågel, signerad Benno Artzt och daterad 013, olja på duk, 100x121 cm
Zustandsbeschreibung
283370
2014-12-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner